960-2885-ico-wu.jpg

Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, w większości wypadków lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych kilka chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, na ogół znajdują się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.